Bursa’da sahne alan Ece Seçkin’in yaralandığı an

Kimisi en yüksek çatıya, kimisi elektrik direğine çıkıyor, kimisi olmaz denilen hareketleri yapıp, bazıları de saç saça baş başa hengame ediyor.

Hepsinin tek bir maksadı var; toplumsal medyada fenomen olabilmek…

Sosyal mecra için görüntü çekmek isterken yaşanan facialar ise giderek büyüyen tehlikeyi gözler önüne seriyor.

Yeni tehlikeli akım

Neredeyse her 3 ayda bir yeni akım olarak gençlere empoze edilen birbirinden tehlikeli hareketler, hem onları hem de etraflarında bulunanları tehdit ediyor.

Son olarak gençler ortasında görüntü kaydına basılarak sahneye metrelerce uzaklıktan fırlatılan cep telefonları ortaya çıktı.

Boynundan yaralandı

Geçtiğimiz hafta bir toplumsal medya uygulamasında başlayan akım için sahneye telefon fırlatan kişi, ünlü popçu Ece Seçkin’in boynundan yaralanmasına neden oldu.

Şarkıcı, toplumsal medya hesabından yaşananlara sitem ederken, popçunun yaralandığı olayın ortaya yeni çıkan imajları, durumun vahametini bir sefer daha gözler önüne serdi.

“Arkadaşlar telefonu neden sahneye fırlattınız?”

İHA’nın haberine nazaran Seçkin, sahnede müziklerini seslendirip herkesi eğlendirmeye çalışırken bir anda seyirciler ortasından biri, telefonunu sahneye fırlattı.

Şarkı bitimi telefonu yerden alan sanatçı, “Arkadaşlar telefonu neden sahneye fırlattınız?” diye sordu.

“Kafamıza, gözümüze gelebilir”

Telefonun kayıtta olduğunu fark eden Seçkin, imaj kaydedip, “Vermiyorum artık benim oldu.” diyerek espri yaptı.

Daha sonra telefonla selfie çeken Seçkin, güya başına geleceklerden haberdarmış üzere “Ama bunu yapmayın tamam mı? Başımıza, gözümüze gelebilir.” ihtarını yaptıktan sonra telefonu sahibine teslim etti.

Uyardıktan 5 dakika sonra telefon başına geldi

Uyarı niteliğinde yaptığı konuşmadan yalnızca 5 dakika sonra bir öbür kişi tarafından tekrar sahneye fırlatılan cep telefonu. bu defa sanatkarın baş bölgesine isabet etti.

Ani refleks gösterip yüzünü kaçıran sanatçı, boyun ve kulak bölgesine isabet eden telefon yüzünden yaralandı.

“Sahneye telefon fırlatıp kulağımı delmenize kıymet mi?”

Uzun mühlet canının acısından gözlerini açamayan sanatçı, konseri durdurmak zorunda kaldı.

Çok sonlanan Seçkin, “Sonunda istediğiniz şey oldu, keyifli musunuz? Buna paha mi ya buna kıymet mi? Bu kadar adam burada eğleniyoruz, sahneye telefon fırlatıp kulağımı delmenize kıymet mi? İki tane görüntü için paha mi?” diyerek isyan etti.

Popçu, “Sahneye telefon fırlatan arkadaş ismine sizlerden özür diliyorum, kulağıma buz koydurup pansuman yaptırmam gerekiyor.” diyerek, sahneyi terk etti.

“Eğer sağ kolumu kaldırmasaydım, gözüm çıkmıştı”

Ece Seçkin, daha sonra aldığı darbeyle morarmış boynunu paylaşarak, “Bu kadar çok eğlendiği için sahneye telefonunu fırlatan arkadaşım mesajım sana; kıymet mi? Sahneye fırlatılan telefonla birinci kim görüntü çekti bilmiyorum ancak nitekim berbat bir akım başlatılmış. Konserde esasen onca polis, zabıta ve ferdî önlemlerimizle korunuyoruz. Fakat hiç kimse sizin 10 metreden süratle fırlattığınız telefonlarınızdan süratli değil diye düşünüyorum. Şayet bu akşam o refleksle sağ kolumu kaldırmasaydım gözüm çıkmıştı.” dedi.

Related Posts

Çocuklar için gazeteciliği anlatan, öğreten ve eğlendiren kitap: Bugün Haber Yok

Ümit Memnun’un gerçek bir olaydan esinlenerek kaleme aldığı Bugün Haber Yok, gizemli bir mevzuyu açıklığa kavuştururken gazeteciliğin ABC’sini …

“Aşkı bıraktım benim derdim bana yeter” demişti! İbrahim Tatlıses’ten şaşırtan açıklama: Tekrar evlenmeyi düşünüyorum

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV ekranlarında Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sunumuyla izleyiciyle buluşan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin …

Solak beşerler hakkında şaşırtan 8 gerçek! Hiç birini daha evvel duymadınız…

1- DÜNYA NÜFUSUNUN YÜZDE 12’SİNİ OLUŞTURURLAR Ortalama olarak, dünyanın %12’si solak, %87’si sağlak ve %1’i çok taraflıdır. Bununla birlikte …

Üç Kız Kardeş’in yarın akşamki bölümü nefes kesecek…

Türkan, aynı evde yaşamaya başladığı Mine’nin kendi eşi Somer ile olan ilişkisini öğrenecek mi? Rüçhan’ın, Mine ile girdiği kirli işbirliği nasıl …

Gluten hassasiyeti olan çocuklar glutensiz en lezzetli tatlıları yaptı!

Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı kursiyerlerinden gluten hassasiyeti olan özel çocuklar, pasta şefi Beyza Çevik’in …

‘Kendi soyadımla var oldum’

Seçkin Şenvardar – Selen Görgüzel, Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Altı ay önce Hamdi Alkan’dan boşanan şarkıcı, eşinin soyadıyla açtığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.