Leyla Lydia Tuğutlu oğluyla ilk fotoğrafını paylaştı! ‘Benim küçük evrenim’

Leyla Lydia Tuğutlu, uzun süredir aşk yaşadığı Ceyhun Ergin’den geçtiğimiz yıl İtalya’da evlilik teklifi almıştı. Almanya’da gerçekleşen sade bir törenle sessiz sedasız Ceyhun Ergin ile dünyaevine giren oyuncu, eylül ayında sosyal medya hesabından hamilelik haberini duyurmuştu.

“GÜZEL BİR YOLCULUK”

“Öyle heyecanlıyım ki. Yeni bir dönem başlıyor bizim için. Güzel bir yolculuk. Yolu yarıladık bile. Hayatımıza hoş geldin canım oğlum” mesajını yayınlayan tescilli güzele tebrik mesajları yağmıştı.

EVREN DENİZ DÜNYAYA GELDİ

Leyla Lydia Tuğutlu, 18 Ocak Çarşamba günü anne olma mutluluğu yaşamıştı. Çift, bebeklerine ‘Evren Deniz’ adını vermişti.

“BEN DE BEBEĞİM DE ÇOK SAĞLIKLIYIZ”

Sağlıklı bir şekilde çocuğunu dünyaya getiren Leyla Lydia Tuğutlu, suda doğum yöntemini tercih etmişti. Doğumuyla ilgili konuşan güzel oyuncu, “Çok heyecanlı ve çok mutluyuz. Ben de bebeğim de çok sağlıklıyız. Bundan sonra hayatımızda yepyeni bir dönem başlıyor” demişti.

“2023’ÜN BİZE HEDİYESİ”

Leyla Lydia Tuğutlu, 2.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram’da yeni bir paylaşım yaparak, anne adaylarına seslenmişti. Instagram hesabından suda doğum yaptığı anları yayınlayan oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

18 Ocak oğlumuz Evren Deniz dünyaya geldi. 2023’ün bize hediyesi. Önce oğluma teşekkür etmeliyim bana rahat bir hamilelik yaşattığı için. Sonra eşime desteklerinden dolayı. Anne adayları için paylaşmak istediğim birkaç cümle var. En başından beri istediğim normal doğumdu ama bu süreçte bir o kadar da yanlış bilgi duyuyoruz. Mental olarak bu süreçte bana en iyi gelenler hypnobirthing terimi ile tanışmak ve yaptığım hamile yogasıydı. Bütün kadınların aslında doğasında olan vücuduna ve bebeğine tam olarak güvenme halini kendine hatırlatmak. Bir başka konu bu süreçte bana en iyi gelecek doğum şeklini ve doktoru bulabilmekti. Tanıştığımız günden itibaren doğru kişilerle doğumda olacağımı bilmek beni çok rahatlattı. Suda doğumu bana ilaçsız, sıkıntısız, müdahalesiz en doğal şekilde yaptıran ve bize verdiği güvenle doktoruma çok teşekkür ederim.

İLK PAYLAŞIM!

Ünlü isim, son olarak bebeği Evren Deniz ile ilk fotoğrafını 2.8 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaştı.

“Benim küçük evrenim” notuyla yayınladığı anne-oğul pozu 100 bin beğeni alan Tuğutlu’ya, “Allah analı babalı büyütsün”, “Maşallah, çok güzelsiniz” ve “Allah bir ömür sağlıkla, mutlulukla, huzurla büyütmeyi nasip etsin” gibi yüzlerce yorum yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir