Yıllar Önce Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sözlerine Gülerek Karşılık Veren Buket Aydın Yeniden Gündem Oldu!

31 Mart seçimleri öncesinde sürecinde Kanal D’de Buket Aydın’ın konuğu olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin’i kesinlikle kazanacağız.’ sözlerine gülerek karşılık veren Buket Aydın’ın yıllar önceki yayını yeniden gündem oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart seçimleri öncesinde sürecinde Kanal D’de Buket Aydın’ın konuğu olmuştu. Belki aranızda bu yayını izleyenler vardır.

Programda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin’i kesinlikle kazanacağını belirtmişti.

Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri üzerine de Buket Aydın, Kılıçdaroğlu’na gülerek karşılık vermişti ve o dönem Aydın’ın tavrı sert bir şekilde eleştirilmişti.

Bu arada 2021 yılında başka bir haber kanalında yeniden Kılıçdaroğlu’nu ağırlayan Buket Aydın’a Kılıçdaroğlu, ‘Sizden güzel bir kahkaha bekliyorum. Güzel gülüşünüz bize şans getirdi’ göndermesini yapmıştı.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Yıllar sonra da bu yayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adayı olduğunun açıklanmasının ardından yeniden gündem oldu.

Haydi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir