Boş arazide 19 yaşındaki gencin cansız bedeni bulundu

Bahçelievler’de 1 hafta önce vatandaşlar tarafından erkek cesedi bulunan boş arazide bugün başka bir ceset bulundu. Cansız bedeni bulunan gencin, annesine intihar içerikli veda mesajı attığı ortaya çıktı. Kimliği tespit edilen Can Muhammet Akyel’in zehirli bir madde alarak intihar ettiği ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi işleminin ardından belirlenecek.

CESEDİ SİGARA İÇMEK İÇİN BALKONA ÇIKINCA GÖRDÜ

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi’nde bugün meydana gelen olayda ‘madde kullanımı’ ihbarı gelmesi üzerine polis ekipleri harekete geçti. Olay yerine gelen polis ekipleri, ihbarda bulunan tekstil firması çalışanı ile görüşme gerçekleştirdi. Tekstil firması çalışanı, iş yerinin balkon kısmına sigara içmek için çıktığı esnada yanda bulunan boş arazide yerde yatan bir şahıs gördüğünü akabinde ihbarda bulunduğunu ifade etti. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

ANNESİNE İNTİHAR İÇERİKLİ VEDA MESAJI ATMIŞ

Cansız bedeni bulunan gencin üzerinden herhangi bir kimlik çıkmazken, kısa bir süre sonra Ö.A. isimli kadın polis merkezine gelerek oğlu Can Muhammet Akyel’in (19) kendisine intihar içerikli veda mesajı attığını ve oğlunun hayatından endişe ettiğini söyledi.

Yapılan incelemeler sonucu cansız bedeni bulunan şahsın Can Muhammet Akyel olduğu tespit edildi. Annesine Whatsapp uygulaması üzerinden intihar mesajı gönderen Akyel’in zehirli bir madde alarak intihar ettiği değerlendirilirken, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi işlemlerinin ardından belirlenecek.

AYNI YERDE BİR HAFTA ARAYLA BULUNAN İKİNCİ CESET

Öte yandan 1 Şubat Perşembe günü de aynı arazide kimliği belirlenemeyen erkek cesedi bulunmuştu. Cansız beden polis ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx