Madonna sahnede dans ederken düştü

Dünya turnesi öncesi ciddi bir bakteriyel enfeksiyon geçiren ve yoğun bakımda tedavi gören Madonna, sağlığına kavuştuktan sonra ertelenen turnesine devam ediyor. Konser sırasında dans ederken sandalyeden düşen Madonna, hiç bir şey olmamış ayağa kalkıp konserine devam etti.

YERDEN KALKIP ŞARKISINA DEVAM ETTİ

Tedavisi sonrasında dünya turnesine Londra’da başlayan ünlü yıldız, müzikseverlerle tekrar buluştu. Canlı performansları ve sahne şovlarıyla ün kazanan Madonna sahnede talihsiz bir kaza yaşadı. ABD’nin Seattle şehrinde konser veren şarkıcı, “Open Your Heart” şarkısı sırasında sandalyede otururken dansçısı da onu çekmeye çalıştı. Şarkıcıyı çeken dansçının ayağı takılınca ikisi birden yere kapaklandı. Kısa sürede toparlanan Madonna, düştüğü yerden kalkıp şarkısına devam etti.

Pop müziğinin efsane isimlerinden biri olan şarkıcının sahnedeki profesyonelliği övgüyle karşılandı.

Madonna’nın sahneye geç çıkması nedeniyle bazı hayranlarının tepkisini çekmesi ise ayrı bir konuydu. Şarkıcının konserine giden bazı hayranlar, söz verilen saatte sahneye çıkmadığı gerekçesiyle Madonna’ya dava açtı. Şarkıcı, resmi bir açıklama yapmasa da konser sırasında “Bir kraliçe asla geç kalmaz” demesi dava ile ilgili bir gönderme olarak yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx