Palalı Sabri’nin ölümüne ilişkin detaylar ortaya çıktı!

Beyoğlu’nda dün gece saatlerinde “Palalı Sabri” olarak bilinen Sabri Çelebi otomobiline bindiği sırada bir grup tarafından durduruldu. Grup ve Çelebi arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere göre Sabri Çelebi’nin önünü kesen gruptaki kişiler, Çelebi’yi önce darp etti ardından da silahla vurdu. Ağır yaralanan Çelebi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

TETİĞİ ÇEKEN FİRARDA

Olayın ardından çalışma başlatan polis görüntülerdeki iki kişiyi yakaladı. Ancak Çelebi’yi vuran kişi henüz yakalanamadı. Polis her yerde silahı ateşleyen şüpheliyi ararken olayla ilgili de yeni detaylar ortaya çıktı.

BAĞLANTILARI ARAŞTIRILIYOR

İddiaya göre Sabri Çelebi mekanının karşısında olan barın sahipleri ile uzun zamandır kavgalı durumda. Olay günü de bilinmeyen bir sebeple Sabri Çelebi barın önüne giderek bağırarak küfür etmeye başladı. Yaşanan gerginliğin ardından Çelebi otomobiline binmek üzereyken yolu silahlı bir grup tarafından kesildi. Olaya karışan kişilerle bar sahiplerinin irtibatlı olup olmadığı emniyet güçleri tarafından araştırılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx