“Sevgilini test et” deneyine katıldı, kız arkadaşını başkasıyla öpüşürken izledi… İzleyenler “Umarım kurgudur” dedi

Sosyal medyada çektiği videolarla, kişilere sevgililerine güvenip güvenmediğini soran farizoficial isimli hesabın deneyine bir genç, “1.5-2 yıl oluyor” diyerek katıldı.

Programı yapan kişi “Sevgilini test edelim. Aldatmazsa 10 bin TL nakit ödül kazanacaksın.” derken, ı o genç “Güvendiğim için, kendimden eminim, ondan da eminim.” cevabını verdi.

Ekip “Eftelya’ya bir şaka yapacağım.” diyerek genç kızın arkadaşını çağırdı. Ekipten bir kişiyi kuzeni gibi çağırması istenen istenen arkadaşını ikna eden ekip, hazırlıklara başladı.

Gencin kız arkadaşı ile yakın arkadaşı masaya oturduklarına, genç kız gelecek olan kuzeni için “Yakışıklı mı bari? Ya Doğuş ararsa… Doğuş’un kulağına gitmesin” diye sordu. İlk şoku buraya yaşayan genç “Nee?” diyerek şaşırdı.

AĞLAMAYA BAŞLADI

Kuzeni olarak tanıtılan ekipten kişinin “Erkek arkadaşın var mı?” sorusu üzerine genç kız “Var ama yok gibi de…” ifadelerini kullandı. Burada ikinci bir şok yaşayan genç, “Bir şey diyemiyorum. Kelime bile edemiyorum. Olmadı.” şu an diyerek ağlamaya başladı.

Genç kız ve ekipten kişi “Takılmayı seviyorsun” şeklinde sohbet ederken genç, yan yana oturdukları anda kız arkadaşını aradı. Genç kız ise “Erkek arkadaşım arıyor ama maalesef şu an meşgulüm.” diyerek telefonu açmadı.

Ekipten kişi “Karşımdasın, öpebilir miyim?” derken genç kız ise “Olabilir.” yanıtını verdi.

Genç o görüntüler karşısında şok yaşayarak ağlamaya devam etti.

O görüntüleri izleyenler “Umarım kurgudur” yorumunu yaparken, bazı kişiler programın kurgu olduğunu iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx