Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları Belli Oldu: Rockstar İndirimlerini Affetmemişiz

Oyuncular olarak çok beklenen yeni oyunların çıkışıyla epey hareketli bir hafta geçirdik. Peki PC oyunculuğunun kalesi Steam’de durumlar ne? Gelin Steam’de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarına bir bakalım.

1. CS:GO’nun lider olmadığı bir hafta düşünülemez elbette.

Valve’ın zamansız klasiği CS:GO yakın zamanda yerini Counter-Strike 2’ye bırakmaya hazırlanırken liderlik koltuğunu da asla bırakmıyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyun aylardır birinciliğini koruyor.

2. Call of Duty: Modern Warfare II ise yükselişte.

Geçtiğimiz haftaya göre tam 5 basamak birden yükselerek ikinciliğe yerleşen oyuna indirim yaramış diyebiliriz. Normal fiyatı 1,099 TL olan oyun şu anda yüzde 45 indirimle 604,45 TL’ye satılıyor.

4. İndirimin yaradığı bir diğer oyun da Red Dead Redemption 2.

Geçtiğimiz aylarda devasa bir zam alarak fiyatı 1,150 TL’ye çıkmış olan şaheser yüzde 67 indirimle 379,50 TL’ye düşünce bizler de haliyle kaçırmamışız.

5. Listenin bir diğer yükselişteki oyunu da Hunt: Showdown.

7 Sıra birden yükselerek ilk beş içerisine girmeyi başaran oyun Crytek’in ellerinden çıkma. PvP ve PvE ögelerini harmanlayarak ortaya başarılı bir iş çıkartan yapımda ürkütücü canavarlar kadar diğer insanlara karşı da tetikte olmanız gerekiyor.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • GTA 5

  • The Outlast Trials

  • Rust

  • Dying Light 2 Stay Human

  • EA Sports FIFA 23

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir