Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk ne zaman evlenecek? ‘Güzel bir düğün yapacağız’

Tolga Sarıtaş, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Zeynep Mayruk’a 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenme teklifinde bulunmuştu. Yakışıklı oyuncu ve güzel modacı, 22 Şubat akşamı ise ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle nişanlanmıştı.

MUTLULUKLARI YÜZLERİNDEN OKUNDU

Mutluluğu yüzlerinden okunan ünlü çift, nişan töreninde çekilen kareleri sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Zeynep Mayruk, transparan detayları olan beyaz bir takım tercih ederken; Tolga Sarıtaş ise düz siyah bir takım elbise giymişti.

Nikah masasına oturmak için hazırlık yapan ünlü çiftten 32 yaşındaki Tolga Sarıtaş, önceki akşam Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

“ÇOK HEYECANLADIM”

Sarıtaş, gazetecilerin nişan ile ilgili soruları karşısında; “Çok güzel geçti çok şükür. Ailelerimizin huzurunda güzel bir törenle gayet güzel bir nişan oldu. Uzun zamandır da birlikteliğimiz devam ediyor zaten biliyorsunuz. Çok heyecanlandım” açıklamasında bulundu.

Evlilik planları da sorulan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Haberiniz olur, biz henüz kararlaştırmadık tarihi. Uygun bir zamanı aramızda ayarlayarak güzel bir düğün de yapacağız inşallah.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx